Gawin Elżbieta

Fotografia, steroskopia w druku i fotografii, malarstwo.

40 lat temu w leśniczówce Święty Bór nad jeziorem Sławskim koło Sulechowa stawiałam pierwsze kroki. Rodzina, las, przyroda to moi najstarsi sprzymierzeńcy w twórczości.

Jestem absolwentką kolejno szkoły podstawowej w Mierkowie, nr 1 w Lubsku, maturzystką LO lubskiego... a więc jestem stąd.

Studiowałam epidemiologię we Wrocławiu, zdrowie i porządek - tak, to co wewnątrz i na zewnątrz :) Pracowałam jako Laborant i dużo wiem o czekoladzie... mniam. Biuro też nieźle mi szło, lubię liczby i poukładany w miarę świat, to ta iskra logiki w nim.

9 lat poza Polską, ale w Europie. We Wiedniu szlifowałam swoje umiejętności malarskie w technice suchych pastel i pozostałam ich wielbicielką do dziś. Jest to coś w nich.. z prochu powstałeś...

2001 rok nagle, ale zgodnie z nową pasją - grafiką komputerową - rozpoczął się przygodą z 3D w druku i fotografii, i trwa do dziś. Już po szyldem własnej działalności, jako specjalista w technikach steroskopowych.

12-lat temu namalowałam prezentowane tu obrazy i jako nieliczne zachowałam, i to nie jest przypadek... tyle czasu zajęły mi poszukiwania, których cel wyczuwałam wtedy bardzo mgliście. Tak właśnie powstawał wirtualny DOM.

Zapraszam na www.3linie.plNie biegnie się do celu, gdy droga jest daleka. Obudź się ...